O nas

Stanisław Reptowski.
Gitarzysta klasyczny, wokalista, dyrygent chóralny. Absolwent WSP wydziału wychowanie muzyczne w Olsztynie. Swoją profesjonalną karierę muzyczną rozpoczął już jako student,działając w estradzie olsztyńskiej. Brał udział w programie "oczarowani romansem"jako wokalista i gitarzysta współpracując z takimi muzykami jak:Jerzy Biliński,Janusz Dondalski,Grażyna Bałabańska i Irena Dobyrn. Brał udział w "śpiewajmy poezję" na zamku w Olsztynie. Efekty tych zamiłowań muzycznych zostały utrwalone na płycie ''Portret''. Wtedy to zaprosił do współpracy: Joannę Łosowską - Stojek-flet poprzeczny, Joannę Szlązak – skrzypce, Dominikę Gawrońską-fortepian i Wojtka Werochowskiego - gitara klasyczna. Kolejne fascynacje muzyczne to muzyka irlandzka,latynoska. Część tego materiału była prezentowana w ''salonie artystycznym'' radia Gdańsk i została utrwalona na płycie ''Irlandzki Pejzaż''. Zespół nagrał też płytę kolęd w kwartecie, która była prezentowana m.in. w pałacu prezydenckim po zaprzysiężeniu prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego. Stanisław Reptowski od 12 lat współpracuje z teatrem wybrzeże w Gdańsku. Jest jednym z aranżerów programu ''fado''. W teatrze wybrzeże gra w dwóch programach muzycznych na gitarze klasycznej ''fado''i ''fatum''. Obdarzony lirycznym tenorem kreuje poetyckie klimaty.

my ossowskaJoanna Łosowska-Stojek
Flecistka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Uczestniczka Międzynarodowych Kursów Jazzowych. Muzyk sesyjny. Ma na swoim koncie kilka nagranych płyt  dla m.in. zespołu Izmir, Kutin, Tomka Łosowskiego. Spełnia się grając różnorodną muzykę: muzykę dawną, klasyczną, muzykę folkową: irlandzką,latynoską,argentyńską. Wyróżnia ją piękne brzmienie oraz oryginalna interpretacja wykonywanych przez nią utworów.

 

 

 

 

 

 

 

my slazakJoanna Szlązak
Skrzypaczka, muzyk orkiestrowy, muzyk sesyjny. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ma doświadczenie w graniu muzyki zarówno klasycznej, jak i musicalowej i rozrywkowej. Zafascynowana muzyką świata, m. in. rosyjskimi romansami, irlandzkimi pieśniami, argentyńskim tangiem. Przez wiele lat współtworzyła w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku zespół grający portugalskie pieśni fado. W zespole Pejzaż pięknym dźwiękiem buduje klimat w nastrojowych balladach, a w żywszych hiszpańskich i irlandzkich rytmach nadaje utworom charakter.

GRUPA MUZYCZNA "PEJZAŻ"

tel.: 503 086 234
tel.: 59 822 24 51
fax.: 59 822 54 95

e-mail: biuro@bitbytow.pl